Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz. OK

Ürünlerde Filtrele

Fiyat

TL  –  TL

  • 2TL
  • 5000TL
Marka
Kategorisi
Gramaj

Arıcılık Malzemeleri

Arıcılık Malzemeleri Arıcılıkta çalışılan materyal canlı olduğundan bu alanda başarılı olmanın yolu öncelikle materyalin iyi tanınması, Arıcılık malzemesininin bakımının ve yönetiminin iyi bilinmesi ve en önemlisi de iyi bir gözlemci ve kullanıcı olmaktır.

Küçük bir ihmal ya da dikkatsizlik o yılın tamamına yansıyacağından bedeli ağır olabilecektir. Arıcılıkta bir yıl boyunca süren işlemler tamamen birbirlerine bağımlı dönemlerden oluşur. Bir yıllık üretim, yetiştirme ve bakım çalışmalarında elde edilen başarı bir önceki dönemde yapılan doğru tanım ve çalışmalarla elde edilir. Kolonilerin ilkbahardaki gücü ve kışlamaları, sonbaharda yapılan uygulamalarla kışa giriş öncesindeki ana arı, arı popülasyonu ve kışlık bal stokuna bağlıdır. Sonbaharda bütün bu tedbirler alınarak kışa yeterli genç arı popülasyonu ile girebilen koloniler yeterli yiyeceği de varsa bahara sağlıklı ve güçlü bir şekilde çıkabilecektir Bunun içinde En iyi Arıcı malzemeleri kullanmaktan geçmektedir.