0 (222) 230 29 00 / 0 533 442 27 41    

APİLİFE İNVERT ARI Ş...
Tükendi
Ürün
:
APİLİFE İNVERT ARI ŞURUBU(4 kgX3 ADET)
Fiyat
:
55,00 TL
ÜRÜN BİLGİSİ

Apilife invert Arı Şurubu

Tamamen doğal ve naturel bir üründür.Arıcılar için son derece pratik ve kullanım rahatlığına sahiptir.İçeriğinde çay şekeri ve su bulunmaktadır.Apilife İnvert arı şurubu Ar-Ge Laboratuvarımızda 3 yılda geliştirmiş olduğumuz bir arı yemidir.Çeşitli bölgelerde ve değişik iklim koşullarında arılar üzerinde uygulanarak arıcı dostlarımız tarafından onaylanmıştır. Elde edilen sonuçlar Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı Laboratuvarında yapılan tahlillerle teyid edilmiştir. Uyguladığımız metodun yurt dışındaki uygulamalarla aynı olduğunu tespit ettiğimiz Apilife İnvert Arı Şurubunu siz değerli arıcılarımızın kullanımına sunmaktan dolayı mutluyuz.

Apilife Invert Uygulama Metodları

4 kg ya da 12 kg lik ambalajlar şurupluklara boşaltılarak da kullanım yapılabilir.

2,5 kg ambalajın üzerine (kapak olmayan yüzeye) toplu iğne ile 7- 10 delik açılarak çıtaların üzerine yatırılır,örtü bezi kapatılır.

Bal hasat zamanında sıfır bal bırakılarak 12 kg lik ambalajın kapaksız yüzeyine delikler açılıp ve bu delikler çıtalara gelecek şekilde kovana yatırılıp uygulanabilir.

NOT: Torbanın kapaksız yüzeyine ihtiyaca göre toplu iğne ile delik açarak çıtaların üzerine delikler aşağıya bakacak şekilde kovan içerisine yerleştirip kovanın kapağı kapatılır.

NOT: APİLİFE İNVERT ARI ŞURUBU KAPIDAN ÖDEMELİ GÖNDERİLMEMEKTEDİR.